Hakkımızda

Havlu radyatör sektörünün en önde gelen firmalarından olan Dekorpan ve Sanpan firmalarının kurucusu olan ve yaklaşık 15 yıllık krom kaplama deneyimi olan Ünal Sandalcı tarafından kurulan ABS Krom kaplama tesisimizin tamamı kendi öz sermayemiz olan ve yaklaşık 4 Milyon USD yatırım ile en yeni teknoloji kullanılarak, otomotiv, beyaz eşya, aydınlatma, mobilya başta olmak üzere plastik üzeri krom kaplamanın kullanıldığı tüm sektörlere en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunabilecek düzeyde organize olmuştur.

Plastik enjeksiyon ve ABS plastik kaplama sektörüne 2012 yılında giriş yapan firmamız şu an için 80 çalışanımızla Manisa Organize sanayi bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. ABS Plastik üzerine parlak krom kaplama, mat saten kaplama ve nikel kaplama yaparak müşterilerimizin beklentilerine cevap vermekteyiz. Başladığımız günden bu yana firma olarak büyüme trendi içerisinde olduk. Bizler Marsan ailesi olarak Avrupa’nın plastik kaplama sektöründeki sayılı firmaları arasına girmeyi başararak % 65 lik bir ihracat oranıyla , pazarda önemli bir rol oynamaktayız.

Faaliyet Alanı

Firmamızın ABS krom kaplama tesisi; sektörde global olarak kullanılan en son teknolojiye sahiptir.
250.000 m²/yıl kaplama kapasitesi ile sistemimiz 6 taşıyıcı robot ve 99 kaplama havuzundan oluşmaktadır ve tam otomatik olarak çalışmaktadır.

Laboratuar ve Test

Tesisimizin kaplama işlemini yaptığı parçaların gerekli kalite testlerinin (Salt Spray Test, Thickness Measurement Test, Cross Cut Test, Thermal Cycle Test ) yapabileceği ve üretim iyileştirme çalışmalarının da yapılacağı özel laboratuvarımız mevcuttur.

Belgelerimiz

Firmamızın D&B kayıtı mevcut olup D-U-N-S Numarası 503942119’dur. Ayrıca tesisimiz ISO 9001:2008 kalite belgesine sahip olmakla birlikte ISO16949 belgesi için hazırlığı yapılan kalite belgeleri arasındadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ - SERTİFİKALAR - BELGELER

16949-2019-1
9001-2019-1
entegre
yonetim-sistem
marsanplastik-1
marsanplastik-2
marsanplastik-3
marsanplastik-4
marsanplastik-5